Prijavite se na naše e-obveščanje in prejmite novice o aktualni ponudbi, ugodnostih, dogodkih, strokovne in zanimive vsebine na temo zdravja in zdravega načina življenja. Kadarkoli lahko zahtevate, da vaše osebne podatke popravimo, dopolnimo ali izbrišemo. Več o tem.
Avene Micelarni losjon, 500 ml
Popusti se ne seštevajo. Cena ne vključuje stroškov dostave.
Načini plačila Dostava
Avene Micelarni losjon nežno čisti kožo in odstranjuje ličila iz obraza, oči in ustnic. Odstranjuje tudi vodoodporna ličila in je primeren za vse tipe kože.
Sestavine: Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Pentylene Glycol, Poloxamer 188, Bisabolol, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), PEG/PPG-14/4 Dimethicone, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Propylene Glycol, Sodium Chloride.
Trenutno ni nobenega komentarja.
Komentirajo in ocenjujejo lahko samo prijavljeni uporabniki.
Naši farmacevti svetujejo

V zimskih mesecih smo bolj izpostavljeni večjim temperaturnim razlikam, vetru in vlagi, zato je treba dodatno pozornost posvetiti pravilni ter redni negi kože. Dodatno pozornost in nego zlasti potrebujejo stanja kože, kot so atopijski dermatitis, seboroični dermatitis, luskavica in rozacea.

Meritev in svetovanj ob meritvah (telesna teža, krvni tlak, glukoza v krvi, holesterol, venski pretok, osteoporoza, težave s prostato, nega kože in drugo) v enotah Lekarne Ljubljana zaenkrat iz preventivnih razlogov ne bomo izvajali, saj še vedno veljajo določeni zaščitni ukrepi. V kolikor imate kakšno vprašanje glede svojega zdravja, so vam naši strokovni sodelavci v lekarnah na voljo za nasvet in pomoč. Prav tako uvajamo novo storitev - svetovanje na daljavo telefarmacija.
Farmacevt odgovarja
Preverite jabolka zvestobe.

Akcija velja za imetnike Kartice zvestobe do 31. 3. 2021 v enotah Lekarne Ljubljana in v Spletni Lekarni Ljubljana. Popusti se ne seštevajo.

S poslanim SMS-om boste prispevali 5 € za Hišo Ljubhospica. Več na www.ljubhospic.si/sms
LJUBHOSPIC5 NA 1919

{{item.komentar}}